جستجوی کالا

جستجوی کالا

(منبع یابی)

در یک نگاه:

–         آماده سازی لیست فروشندگان و تولید کنندگان کالای مورد نظر شما

–         دریافت پرفرما از تولید کنندگان مختلف

–         مشاوره رایگان در زمینه خرید شما و ارسال نمونه کالای درخواستی

–         براورد هزینه تمام شده کالا در محل شما

–         عقد قرارداد جهت کاهش ریسک

همکاران ما دردفتر چین همچون دوستان و شرکای کاری شما هستند که تمامی درخواست های شما را بررسی و نتیجه را کاملا شفاف به شما گزارش خواهند کرد. تنها کافیست با ما تماس گرفته و یا لیست درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن لیستی از فروشندگان و تولید کنندگان کالای مورد نظر شما به همراه لیست قیمت های پیشنهادی ارائه شده از سوی فروشندگان و تولیدکنندگان  برای شما ارسال گردد.

استخدام همکاران چینی مسلط به زبان فارسی موجب شده است تا تحقیق در بازار چین و یافتن کالای مورد نظر با سرعت بالایی صورت بپذیرد و شما می توانید با خیالی آسوده و بدون پرداخت هزینه های سنگین سفر به چین از خدمات ما استفاده کنید.

مشاوره: همکاران ما آماده اند تا با بررسی اعتبار فروشندگان و قیمت های ارائه شده و سایر موارد مشاوره های  لازم را در اختیار شما قرار دهند. همچنین در این مرحله شما می توانید برای بررسی کیفیت کالا ها از فروشندگان درخواست نمونه کالا (سمپل) نمایید تا در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال شود.

براورد قیمت تمام شده: سپس کارشناسان بازرگانی ما در دفتر ایران با براورد قیمت حمل (دریایی ، هوایی یا زمینی)  و ترخیص (در صورت نیاز) و سایر هزینه های احتمالی نسبت به براورد هزینه تمام شده کالا در محل شما اقدام خواهند کرد.

با حضور در دفتر گروه بازرگانی خورشید پارسیان از نمونه منبع یابی های مختلفی که برای بیش از ۵۰ نوع محصول صورت پذیرفته است بازدید داشته و با روند اجرای این کار خطیر از نزدیک آشنا شوید.

آیا قصد خرید دارید اما نسبت به فروشنده اعتماد ندارید؟ ما نماینده خرید شما هستیم.

نگران نباشید. بازرگانی پارسیان آمادگی دارد تا به نمایندگی از شما جهت کاهش ریسک معاملات نسبت به عقد قرارداد با فروشندگان در چین اقدام نمایید. همچنین برای آسودگی خاطر از فرایند خرید شما می توانید با مراجعه به دفتر گروه بازرگانی پارسیان  در ایران نسبت به عقد قراردادهای رسمی با بازرگانی پارسیان اقدام نمایید.