خدمات تحصیلی پارسیان درچین


 

دپارتمان اعزام دانشجو مجموعه خورشید پارسیان با همکاری شرکت ایران تو چین ( مستقر در کشور چین ) سابقه ای دیرین در امر اخذ پذیرش و بورس و ویزای تحصیلی از کشورچین به عنوان یکی از موسسات ارائه دهنده خدمات تحصیلی و مهاجرتی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد یکی از بزرگ‌ترین مجموعه های آموزشی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی متقاضیان در این امر در سطح کشور فراهم سازد.

فعالیت‌ این گروه عبارتند از ارائه خدمات پذیرش و بورس و ویزای (تحصیلی) برای دانشجویان عزیزو ارائه ی اطلاعات دقیق و به روز در خصوص شرایط تحصیلی و زندگی در کشور مقصد، و … می باشد.

خانواده‌ی بزرگ ما در نظر دارد تا با ارائه‌ی خدمات کارآمد و موثر خود، شما عزیزان را در خصوص رسیدن به هدفهای والا و آینده سازتان همراهی کند تا در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت روز افزون شما باشیم .

گروه امور تحصیلی شرکت پارسیان برای سال تحصیلی ۱۳۹۶ در کلیه مقاطع اقدام به دریافت بورس تضمینی نموده و کلیه عزیزان و مشتاقان به تحصیل همراه با بورسیه در کشور چین میتوانند همه روزه با مشاورین ما در این بخش تماس حاصل فرموده و اطلاعات لازم را کسب نمایند.