درباره همایش

hamayesh3

مقدمه
اساتید فرهیخته، بازرگانان ارجمند و دانشجویان گرامی
امروزه در کشورهای در حال توسعه، صنعتی شدن و توسعه کسب و کار به مثابه حل کلیه مشکلات اقتصادی مطرح است به طوری که صاحبنظران مسائل اقتصادی ، آن را مترادف با توسعه یافتگی می دانند. جوامع دنیای امروزی متشکل از سازمان هایی هستند که برای مردم آن جامعه به تولید کالا یا خدمات می پردازند و از این راه منتفع می گردند. با توجه به جمعیت بسیار زیاد جوامع، بدون وجود مدیریت کارآمد و اثربخش در هر زمینه از جمله اقتصاد و کسب و کار، آنها قادر به برآورده کردن نیازهای جامعه نیستند. لذا، برای نیل به اهداف عالی و رشد و تعالی فرهنگی، اقتصادی و صنعتی خود و نسل آینده به مجموعه ای از مدیریت جهت برنامه ریزی، سازماندهی، رهبری و کنترل نیازمندیم.
تجارت و توسعه روابط تجاری به صورت حرفه ای با کشورهای هدف، در شرایط کنونی اقتصاد ایران بسیار حائز اهمیت است.در همین راستا و با توجه به جنبه های بین المللی مقوله مدیریت ، اقتصاد و توسعه کسب و کار، کشور چین نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص خود، صنایع پیشرفته و دستاورد های بسیار بزرگ در حوزه اقتصاد جهانی, اکنون در مرحله ای از توسعه قرار گرفته است که تحت هر شرایطی جمهوری اسلامی ایران میباید مقوله توسعه‌ اقتصادی و کسب و کار را با این کشور کهن به طور جدی مورد توجه قرار دهد .
بدین منظورگروه بازرگانی خورشید پارسیان همایش کاربردی تجارت، سرمایه گذاری و تحصیل با کشورچین را با شعار (مدیریت پایدارو شفاف راهی به سوی توسعه اقتصادی) در دستور کار خود قرارداده است . این همایش که با حضور گسترده تجار، بازرگانان ، تولیدکنندگان ، فعالان اقتصادی ، مدیران اقتصادی، و مسئولین تجاری برگزار می گردد ضمن بررسی راهکارهای حضور و افزایش سهم بازار کالا و خدمات ایرانی در کشورچین، نحوه استفاده حداکثری از شرایط و ظرفیت های موجود را با رویکرد ارتقای تراز تجاری مدنظر قرار خواهد داد.
امروزه با توجه به پیچیدگی های فراوانی که در تجارت بین الملل وجود داشته و همین طور اطلاعات بسیار محدود در حوزه بازرگانی چین – ایران و عدم وجود اطلاعاتی شفاف و مشخص در مورد روند امور تجاری , زندگی و ادامه تحصیل در این کشور پهناور , مجموعه پارسیان را بر آن داشت تا با بهره گیری از متخصصان حوزه چین و شرق آسیا این همایش کاربردی را برگزار کرده و چراغی روشن بر سر راه ایرانیان عزیز قرار دهد.
تمرکز اصلی این همایش بر

  •  شناخت فرصت ها و چالش های پیش روی تجارت با کشور چین
  •  آشنایی با کسب و کار های ارزان و واردات به ایران
  •  روند سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در چین
  •  تلاش برای ارائه راهکار های علمی و عملی جهت دریافت بورس های تحصیلی رایگان از دانشگاه های تراز اول این کشور برای رشد و توسعه هر چه بیشتر ایرانیان عزیز میباشد.                                                                                                                                        با تشکردبیرخانه همایش

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۴۷۶۲۳۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.